Panamas kanāls

Panamas kanāls

Pasaulē ir divi lieli kanāli, kurus katru gadu šķērso liels skaits kravas kuģu. Kruīzs pa mākslīgi izraktu kanālu sniedz unikālu pieredzi. Tā ir patiesi aizraujoša doma – iespēja ātri nokļūt no viena okeāna otrā!
 
Kruīzs pa Panamas kanālu ir izzinošs ceļojums, jo tā laikā uz klāja tiek lasītas dažādas lekcijas. Ieradušies Centrālamerikā, sagatavojaties un dodaties pārgājienā pa lietus mežiem vai arī apaujat sandales un dodaties uz pludmali. Visinteresantākās ostas ir Puntarenasa un Limona Kostarikā, kurās ir atrodamas dažādas ekskursijas piedzīvojumu mīļotājiem.
 
Šī kruīza laikā tiek šķērsots Panamas kanāls. Arvien populārāka kļūst arī saīsinātais kruīzs, kad kuģis šķēršo pirmās slūžas un tad kuģo atpakaļ. Bieži vien kuģis piestāj Meksikas rietumu piekrastē, Centrālamerikā vai Karību jūras salās.
 
Kruīzu sezona pa Panamas kanālu ilgst no oktobra līdz aprīlim, taču vislabākais laiks kruīzam ir novembra beigās pēc lietus sezonas beigām.

Papildu informācija un rezervēšana

Lai rezervētu kruīzu vai saņemtu vairāk informācijas, zvaniet pa tālruni +371 67283300 vai sūtiet e-pastu uz [email protected]
info rk
   +371 67283300         [email protected]


cruise centre logo white

 
   +371 67283300

   [email protected]


cruise centre logo white