SeaDream Yacht Club

SeaDream Yacht Club

SeaDream Yacht Club

seadream yacht clubKruīzu reģioni: Karību jūra, Vidusjūra, Atlantijas okeāns, dažādi kruīzi ar unikāliem maršrutiem

SeaDream Yacht Club devīze skan šādi: "Tas ir ceļojums ar jahtu, nevis kruīzs. Izbaudiet atšķirību!" Šīs kompānijas jahtās ietilpst vien 112 pasažieri un 95 apkalpes locekļi, tāpēc pieeja katram viesim ir individuāla un uzmanība tiek veltīta katram. SeaDream pasažieri vienmēr ir pārliecināti, ka viņi ir gaidīti uz kuģa klāja.

Salīdzinājumā ar citu kompāniju kruīziem, SeaDream kruīzos Jūs izbaudīsiet patiesi individuālu apkalpošanu un uzmanību. Kuģi piestāj nelielās, gleznainās ostās, un Jums tiks pasniegtas vakariņas uz klāja, ja tam būs piemēroti laikapstākļi. No kajīšu logiem paveras skats uz jūru. Vislielākā luksusa kategorijas kajīte ir Owner's Suite 40 km2 platībā, bet mazliet mazāka ir Commodore Suite 36 m2 platībā un Admiral Suite 34 m2 platībā. SeaDream kruīzos pārsvarā dodas labklājīgi eiropieši un amerikāņi vecumā pēc 40. Kruīzā var ņemt līdzi bērnu, kurš ir vecāks par gadu, taču uz SeaDream kuģiem nav bērniem paredzētu izklaižu.

Kas ir iekļauts SeaDream Yacht Club kruīza cenā?

Kruīza pamatcenā ir iekļauta izmitināšana kajītē, brokastis, pusdienas un vakariņas, pieeja bibliotēkai (pieejams vairāk nekā 1200 grāmatu), baseinu, saunu un sporta zāles apmeklējums (regulārās nodarbības – joga un tai-či), apkalpošana kajītē diennakts garumā, dzeramnauda, dzērieni bārā, golfa simulators, dažādu ūdens sportu aprīkojums, izklaides un citas iespējas. Turklāt kruīza pieturvietās Jums noorganizēs nodarbības, piemēram, pārgājienus un izbraucienus ar velosipēdu.

Laineri

Pēc žurnāla "Forbes Life" vērtējuma, 2015. gadā SeaDream Yacht Club kuģi tika nominēts kā labākie neliela izmēra luksusa kategorijas laineri.

  • SeaDream I (būvēts 1985./2002.* gadā, pasažieru vietu skaits: 112)
  • SeaDream II (построен в 1984./2002.* gadā, pasažieru vietu skaits: 112)

*renovācijas gads

Papildu informācija un rezervēšana

Lai rezervētu kruīzu vai saņemtu vairāk informācijas, zvaniet pa tālruni +371 67283300 vai sūtiet e-pastu uz [email protected]
info rk
   +371 67283300         [email protected]


cruise centre logo white

 
   +371 67283300

   [email protected]


cruise centre logo white