Antarktika

Antarktika

Iespējams, kruīzi pa Antarktīdas reģionu nevilina ne tik tīkamo laikapstākļu dēļ, taču tā ir vienreizēja iespēja izbaudīt piedzīvojumu, kas piedāvā apskatīt vienu no pasaules skaistākajām vietām. "Baltā kontinenta" kruīzs piedāvā unikālu iespēju sastapties ar šīs sniegotās pasaules dzīvniekiem.
 
Antarktikas skaistums vilina visus cilvēkus – Jūsu elpu aizraus sniegotas virsotnes, stāvas klintis, aisbergi un tumši zila jūra. Antarktīda ir visaukstākais no sešiem kontinentiem, un tajā nav pastāvīgu iedzīvotāju. Antarktīdā uzturas tikai zinātnieki un pētnieki, kas tur dzīvo mēnešiem ilgi, un kruīzā devušies tūristi, kuriem uz īsu mirkli ir iespēja izbaudīt sniegoto kontinentu.
 
Kruīzu sezona ir no oktobra līdz martam, kad Antarktīdā ir vasara un diena ir gandrīz 20 stundu gara. Lielāki kuģi izbrauc no Valparaiso un Buenoairesas, bet mazākas ekspedīcijas startē no Ušvajas pilsētas Ugunszemē. Tūristu pārvadāšana no kruīza kuģa un Antarktīdu notiek ar piepūšamajām laivām.

Papildu informācija un rezervēšana

Lai rezervētu kruīzu vai saņemtu vairāk informācijas, zvaniet pa tālruni +371 67283300 vai sūtiet e-pastu uz [email protected]
info rk
   +371 67283300         [email protected]


cruise centre logo white

 
   +371 67283300

   [email protected]


cruise centre logo white