Dubaija un Tuvie Austrumi

Dubaija un Tuvie Austrumi

Dubaija ir viens no nozīmīgākajiem Apvienoto Arābu Emirātu kūrortiem. Dubaija ir šī reģiona iemīļotākā pilsēta. Pilsētā ir Burj Al Arab viesnīca un Džumeiras torņi, kā arī mākslīgā sala palmas formā, lielveikals piramīdas formā, iespaidīgas viesnīcas un biroju ēkas.

Dubaija ir ideāli piemērota vieta, kur iepirkties. Šeit ir atrodami lielākie iepirkumu centri, juvelierizstrādājumu un zīmolu apģērbu veikali, kā arī vietējie garšvielu tirdziņi. Daudzos iepirkumu centros ir draudzīgas cenas – pat slavenu zīmolu ražojumi šeit ir nopērkami lētāk nekā citur pasaulē.
 
Dubaijā ir plaša, tīra pludmale un kristāldzidra jūra. Dubaijā ir 350 saulainas dienas gadā, tāpēc tūristi pārsvarā savu laiku pavada pludmalē.
 
Līča kruīzi no Dubaijas
 
Dubaija ir viens no kruīza galamērķiem. Dodoties šajā kruīzā, kuģis piestāj arī Apvienotajos Arābu Emirātos, Omāna un Bahreinā. Līča kruīzu sezona ir no decembra līdz martam, kad gaisa temperatūra ir mērena un dienas ir saulainas. Šie kruīzi ir piepildīti ar eksotiku, kontrastiem, vēsturi un iespaidīgiem arhitektūras brīnumiem.

Papildu informācija un rezervēšana

Lai rezervētu kruīzu vai saņemtu vairāk informācijas, zvaniet pa tālruni +371 67283300 vai sūtiet e-pastu uz [email protected]
info rk
   +371 67283300         [email protected]


cruise centre logo white

 
   +371 67283300

   [email protected]


cruise centre logo white