Karību salas

Karību salas

Karību salās Jūs gaidīs baltu smilšu pludmales un tirkīzzils ūdens. Dažas salas klāj lietus meži un kalni, taču citas – tuksneši un koraļļu rifi. Pamēģiniet snorkelēšanu vai izbrauciet ar laivu, un noteikti nobaudiet vietējos jūras velšu ēdienus!

Nedēļu ilgajā kruīzā Jums būs iespēja apmeklēt piecas dažādas ostu pilsētas ar atšķirīgu kultūru un vēsturi. Katrā ostas pilsētā atradīsiet Francijas, Lielibritānijas, Nīderlandes vai Spānijas kultūras mantojumu, kas ir iekļāvies katras valsts īpatnējā dzīves ritmā.
 
Austrumkarību kruīzi
 
Jūsu pirmajā Karību kruīzā Jūs apmeklēsiet Karību jūras salas, ASV, Britu Virdžīnas, Senmartēnas salu un Puertoriko. Izbaudiet šopingu ostas pilsētā Sentomasā vai izziniet Spānijas vēsturi Sanhuanas vecpilsētā. Ir tik daudz vietu, kur Jūs varat gozēties saulītē un nobaudīt uzmundrinošu kokteili!
 
Dienvidkarību kruīzi
 
Dienvidkarību reģions nav tik populārs tūristu vidū, taču šeit ir iespaidīgas ainavas un brīnišķīgi skati. Visievērojamākās salas ir Martinika, Gvadelupa, Senbartelmī, Sentlūsija, Dominika, Grenāda, Aruba, Bonaire un Kirasao. Šie kruīzi parasti izbrauc no Barbadosas vai Puertoriko.
 
Rietumkarību kruīzi
 
Ja vēlaties izbaudīt piedzīvojumus, tad Rietumkarību kruīzs būs piemērots tieši Jums! Apmeklējiet senās drupas Kosumelas salā un Progreso ostas pilsētu, snorkelējiet Belizas vai Roatanas koraļļu rifos, vai izbaudīt saulīti Kaimanu salās vai Jamaikā.

Papildu informācija un rezervēšana

Lai rezervētu kruīzu vai saņemtu vairāk informācijas, zvaniet pa tālruni +371 67283300 vai sūtiet e-pastu uz [email protected]
info rk
   +371 67283300         [email protected]


cruise centre logo white

 
   +371 67283300

   [email protected]


cruise centre logo white