Oceania Cruises

Oceania Cruises

2017 Brand Sizzle - Oceania Cruises

oceania cruisesKruīzu reģioni: 180 dienu ilgs kruīzs apkārt pasaulei (kruīzs sākas un beidzas Maiami), Āfrika, Āzija, Aļaska, Austrālija un Jaunzēlande, Ziemeļeiropa un Skandināvija, Kanāda un Jaunanglija, Karību salas, Panamas kanāls un Meksika, Vidusjūra, Dienvidamerika un Amazones upe, Klusā okeāna dienvidu un Taiti salas reģions, transatlantiskie kruīzi


Oceania ir stilīga kruīzu kompānija, kas saviem pasažieriem piedāvā komfortablus ceļojumus. Kompānijas pamatvērtība ir godīgums, korektums, uzticība un nevainojams apkalpošanas līmenis.

Oceania Cruise piedāvā gan nedēļu, gan pusgadu ilgus ceļojumus. Pasaulē garākajā kruīzā dodas kuģis Insignia – kuģis izbrauc no Maiami un atgriežas pēc 180 dienām. Šajā periodā laineris apbrauc apkārt zemeslodei un apmeklēt daudzas lielākās ostas. Laineri Marina un Riviera ir vienīgie laineri pasaulē, kuros luksusa klases kajītes ir iekārtotas ar Ralph Lauren Home interjera priekšmetiem. Oceania Cruises patiks pieredzējušiem ceļotājiem vecumā ap 40. Uz lainera strādā pasaules klases pavāri,uz klāja ir nevainojama apkalpošana un pirmšķirīga atmosfēra, kā arī ir iespējams gūt iespaidus, apmeklējot vairākas ostu pilsētas dažādās valstīs. Šajos kruīzos īpaši uzsvērta ir kulinārija, kas tiek uzskatīta par vienu no labākajām kruīzu kompāniju vidū. Uz Oceania laineriem nav īpašu izklaižu bērniem. Kruīzu maršruti ir plānoti tā, lai pēc iespējas vairāk tiktu apmeklēti dažādi galamērķi. Dažās ostās kuģis ir pietauvojies vairākas dienas. Ģērbšanās stils ir atkarīgs no restorāna un tematiskā vakara. Dienā būs piemērots brīvā stila apģērbs, taču vakarā jāģērbjas elegantos tērpos.

Kas ietilpst Oceania Cruises kruīza cenā?

Kruīza cenā ir iekļauta vieta kajītē, kā arī diennakts apkalpošana kajītē, dzērieni; brokastis, pusdienas un vakariņas (izņemot restorānā La Reserve un Privee); kafija, tēja, atdzesētie dzērieni, minibārs, saunu apmeklējums, Bvlgari kosmētikas līdzekļi vannas istabā, transporta pārvadājumi ostās. Par papildu maksu iespējams iegādāties dzērienu komplektus, samaksāt dzeramnaudu, norēķināties par interneta izmantošanu, kā arī apmeklēt zīmēšanas un pavārmākslas kursus.

Laineri

R Class

  • Insignia (būvēts 1998./2014.* gadā , pasažieru vietu skaits: 684)
  • Nautica (būvēts 2000./2014.* gadā , pasažieru vietu skaits: 684)
  • Sirena (būvēts 1999./2016.* gada, pasažieru vietu skaits: 684)
  • Regatta (būvēts 1998./2014.* gadā, pasažieru vietu skaits: 684)

O Class

  • Marina (būvēts 2011. gadā, pasažieru vietu skaits: 1250)
  • Riviera (būvēts 2012. gadā, pasažieru vietu skaits: 1250)

*renovācijas gads

Papildu informācija un rezervēšana

Lai rezervētu kruīzu vai saņemtu vairāk informācijas, zvaniet pa tālruni +371 67283300 vai sūtiet e-pastu uz [email protected]
info rk
   +371 67283300         [email protected]


cruise centre logo white

 
   +371 67283300

   [email protected]


cruise centre logo white