Āfrika

Āfrika

Āfrika ir slavena ar savu eksotisko un mežonīgo dabu, plašajām savannām, tuksnešiem un safari, kā arī daudzveidīgajām kultūrām un skaistajām pludmalēm. Ja Jūs vēlaties apceļot Āfrikas dienvidus, izvēlaties kruīzu un kruīza pieturvietās dodaties patstāvīgās vai organizētās ekskursijās.
 
Kruīzs uz Āfriku piedāvā dažādus galamērķus – sākot no eksotiskajām Mombasas vecpilsētas krāsām līdz pat Keiptaunas iespaidīgajiem vīna dārziem, krāšņajām ainavām, vēstures muzejiem un zebru vērošanu safari.
 
Ceļotāji, kas vēlas doties uz Āfrikas nomaļākajām vietām vai pēc iespējas ilgāk izbaudīt kruīzu, tad kruīzu kompānijas piedāvā organizētus braucienus uz safari Centrāl- un Austrumāfrikā, kā arī dažādas ekskursijas pa Āfrikas pilsētām.
 
Āfrika ir iekļauta dažu vispasaules kruīzu pieturvietu sarakstā, savukārt citi kruīzu uz Āfriku sākas no dažādām Eiropas un Indijas pilsētām. Kruīzi, kas dodas uz Āfriku, piestāj Seišelu salās, Spānijā, Grieķijā, Indijā un Ēģiptē. Āfrikas kruīzi parasti ir ilgāki nekā standarta kruīzi, un tie ilgst vairāk nekā 20 dienas.

Papildu informācija un rezervēšana

Lai rezervētu kruīzu vai saņemtu vairāk informācijas, zvaniet pa tālruni +371 67283300 vai sūtiet e-pastu uz [email protected]
info rk
   +371 67283300         [email protected]


cruise centre logo white

 
   +371 67283300

   [email protected]


cruise centre logo white