Azamara Club Cruises

Azamara Club Cruises

Azamara Club Cruises - laineris Azamara Quest

azamara club cruisesKruīzu reģioni: Āzija, Austrālija un Jaunzēlande, Vidusjūra, Rietum- un Ziemeļeiropa, Karību salas, Panamas kanāls, Centrāl- un Ziemeļamerika


Kruīzu kompānija Azamara Club Cruises ietilpst Royal Caribbean grupā. Kompānijas firmas zīme ir luksusa kategorijas laineri, izcila apkalpošana, izstrādāti maršruti un neaizmirstami pasākumi. Kompānijai ir divi kruīzu laineri. Pirmklasīgas atpūtas cienītāji novērtēs kruīza mierīgo un kulturāli bagāto atpūtas programmu.

Viens no Azamara kruīzu īpašajiem piedāvājumiem ir pasākumi ostu pilsētās. Katrā kruīzā notiek vismaz viens pasākums, kurā ir iespējams tuvāk iepazīties ar vietējo kultūru. Piemēram, Kušadasi ostā Turcijā Jūs varēsiet apmeklēt koncertu, kas notiek senā amfiteātrī. Livorno ostā pasažieriem būs iespēja apmeklēt trīs tenoru koncertu. Barbadosā sporta cienītājiem būs interesanti noskatīties poli sacensības, kuras bieži vēro arī karaliskās ģimenes. Azamara Club Cruises mērķis ir dāvāt Jums ne tikai luksusa kategorijas kruīzu, bet arī ļaut Jums iemīlēt katru Jūsu apmeklēto vietu.

Laineri

Azamara kompānijas laineri Azamara Journey (pasažieru vietu skaits: 694) un Azamara Quest (pasažieru vietu skaits: 702) nekad nekonkurēs savā starpā. Tā kā uz kuģa ir neliels kajīšu skaits, tad uz kuģa ir ierīkotas vairākas atpūtas telpas, kur ir iespējams pavadīt laiku divatā vai ar savu kompāniju.

Noderīgi: Kruīza pamatcenā ietilpst ēdināšana, dzērienu klāsts un viesu aprūpētāja pakalpojumi. Spa kategorijas kajītēs ir pieejamas spa procedūras. Svinīga ģērbšanās etiķete  obligāti nav jāievēro, pieļaujams ģērbšanās stils smart casual. Šie kruīzi nav piemēroti ģimenēm ar bērniem! Šajos kruīzos pārsvarā dodas pieredzējuši, aktīvi un dažādās kultūrās ieinteresēti cilvēki (vidējais pasažieru vecums ir 55 gadi).

Papildu informācija un rezervēšana

Lai rezervētu kruīzu vai saņemtu vairāk informācijas, zvaniet pa tālruni +371 67283300 vai sūtiet e-pastu uz [email protected]
info rk
   +371 67283300         [email protected]


cruise centre logo white

 
   +371 67283300

   [email protected]


cruise centre logo white