Kruīzu kompānijas

Kruīzu kompānijas

Kruīzs ir visiem piemērots ceļošanas veids – gan vientuļajiem ceļotājiem, gan pāriem, gan ģimenēm ar bērniem. Mūsdienīgie kruīzu kuģi ir kā peldošas pilsētas, kur ir iespējams atrast izklaides gan pašiem mazākajiem ceļotājiem, gan cienījama vecuma ceļotājiem.

Ierašanās Stambulas, Honkongas vai Venēcijas ostā ir neaizmirstams mirklis. Nav iespējams aizmirst Norvēģijas fjordu un Čīles klinšu līčus, Panamas un Suecas kanālus, kurus vislabāk var iepazīt no kruīza kuģa klāja.
 

Kruīzu kompānijas

 

Mainstream

Tie ir milzīgi kuģi, kas piedāvā izklaides iespējas visu kategoriju ceļotājiem.

Premium

Tie ir lieli kuģi, kas piedāvā mazāku izklaižu iespēju klāstu, kā arī šīs klases kuģiem ir iespēja ļauties jaunu garšu baudījumam.

Deluxe

Tie ir vidēja un neliela izmēra kuģi, kas piedāvā individuālākus augstas klases pakalpojumus un interesantus maršrutus. Papildu pakalpojumi ir jau iekļauti kruīza cenā. Tā kā kuģi ir samērā nelieli, tad arī izklaižu klāsts nav tik plašs, kā uz citiem lielajiem laineriem. Bērnu izklaides iespējas ir ierobežotas.

Luxury

Uz šiem nelielajiem laineriem tiek nodrošināti individuāli augstas klases pakalpojumi. Piedāvājumā ietilpst "viss iekļauts", izsmalcināti ēdieni, eksotiski maršruti. Bieži vien tiek piedāvāts alternatīvs kursēšanas grafiks (piemēram, vakara pavadīšana vai nakšņošana ostā). Bērnu izklaides iespējas ir ierobežotas.

Jūs esat jauni, un Jums patīk izklaidēties vai arī ceļot vienatnē?

Izvēlaties tādas kruīzu kompānijas kā Carnival Cruise Line, Costa Cruises, Norwegian vai Royal Caribbean.

Jums ir ģimene, bet Jūs esat jauni un vēlaties aktīvi atpūsties?

Izvēlaties tādas kruīzu kompānijas kā Carnival Cruise Line, Costa Cruises, Norwegian, MSC, Princess Cruises vai Royal Caribbean.

Jūs esat pieaudzis un vēlaties vienkārši atpūsties?

Jums būs piemērotas tādas kruīzu kompānijas kā Azamara Club Cruises, Costa Cruises (Neo klases laineri), Celebrity Cruises, Cunard Line, Hurtigruten, Holland America Line vai Princess Cruises.

Jūs izvēlaties tikai to labāko? Jūs vēlaties greznu un ekskluzīvu atpūtu?

Īpaši Jums: Crystal Cruises, Paul Gaugain, Regent Seven Seas, Sea Cloud, Seabourn Cruise, SeaDream Yacht Club, Silversea Cruises или Viking Cruises

Jūs gribat apmeklēt eksotiskas vietas un gūt jaunus iespaidus?

Izvēlaties tādas kruīzu kompānijas kā Hurtigruten, Azamara Club Cruises, CroisiEurope, Oceania Cruises, Silversea Cruises, Sea Cloud vai Viking Cruises.

Jūs esat cienījamā vecumā un vēlaties izbaudīt rāmu un mierpilnu ceļojumu?

Izvēlaties tādas kruīzu kompānijas kā Cunard Line, Holland America Line, Seabourn, Sea Cloud vai Silversea Cruises.

Papildu informācija un rezervēšana

Lai rezervētu kruīzu vai saņemtu vairāk informācijas, zvaniet pa tālruni +371 67283300 vai sūtiet e-pastu uz [email protected]
info rk
   +371 67283300         [email protected]


cruise centre logo white

 
   +371 67283300

   [email protected]


cruise centre logo white