Dienvidamerika

Dienvidamerika

Šajā dzīvespriecīgajā kontinentā ir apvienots Latīņamerikas skaistums un Karību sirsnība. Dienvidamerika ir spilgta, eksotiska, seksīga, vēsturiska, mistiska un mūsdienīga vieta.
 
Dienvidamerikā ir interesantas kultūras, krāšņa daba un nostalģija –  no kaislīgās un valdzinošās Riodežaneiro līdz pat brīnumainajiem Maču Pikču noslēpumiem. Tiem, kuri apmeklēs šo izaicinošo valsti, būs iespēja atklāt klinšaino Igvasu ūdenskritumu, brīnumaino Vecās pasaules arhitektūru, Montevideo pilsētu Urugvajā, Puertomontas neskartos ezerus un Čīles varenos vulkānus, Riodežaneiro pludmales un Argentīnas džungļus.
 
Dienvidameriku var atklāt, dodoties kruīzā. Jūs varat izvēlēties kruīzu pa Amazones upi vai arī kuģot pa okeānu. Īpaši kruīzi aizvedīs Jūs uz Galapagu salām, Panamas kanālu vai aizkuģos okeāna plašumos.
 
Dienvidamerikā gadalaiki ir ačgārni – vasara iestājas ziemas mēnešos, bet ziema – vasaras mēnešos. Dienvidamerikas kruīzi notiek laikā no oktobra līdz aprīlim, taču vispopulārākie kruīza laiks ir no decembra līdz februārim. Kruīzi parasti ilgst nedēļu vai ilgāk.
 
Kruīzi pa Amazones upi sākas no Manausas un beidzas Riodežaneiro vai Buenosairesā.
 
Vairākas reizes nedēļā notiek kruīzi apkārt Hornas ragam Dienvidamerikas dienvidos starp Valparaiso un Buenosairesu. Kruīzs piestāj Puertomadrinā, Puntaarenasā, Ušvajā, Puertomontā un Folklenda salās.

Papildu informācija un rezervēšana

Lai rezervētu kruīzu vai saņemtu vairāk informācijas, zvaniet pa tālruni +371 67283300 vai sūtiet e-pastu uz [email protected]
info rk
   +371 67283300         [email protected]


cruise centre logo white

 
   +371 67283300

   [email protected]


cruise centre logo white