Dzērienu komplekti

Dzērienu komplekti

Kvalitatīva ēdināšana un dzērieni ir svarīga labas atpūtas sastāvdaļa. Atkarībā no kruīzu kompānijas standarta ēdināšanas piedāvājumā var būt iekļauti atspirdzinošie dzērieni, kā arī alkohols un nestandarta dzērieni (tos pārsvarā piedāvā luksusa kruīzu kompānijas). Vairumā kruīzu ir liela tēju, kafiju, ūdens, sulu, limonāžu un alkohola izvēle, taču ir jāiegādājas dzērienu komplekts, lai būtu neierobežota pieeja šiem dzērieniem.

Kad ir izdevīgi iegādāties dzērienu komplektu?

Dzērienu komplektus var pasūtīt visam kruīzam vai tikai izvēlētam dienu skaitam, taču dzērienu komplektu nav iespējams iegādāties vienai dienai. Tāpēc cena par dzērienu komplektu tiek aprēķināta par periodu, kurā vēlaties to izmantot. Dzērienu komplekti, kuros ietilpst arī alkohols, maksā aptuveni 45 – 55 € dienā. Šajos komplektos ir plaša dzērienu izvēle. Dzērienu komplekti būs piemēroti tiem, kuri vēlas nobaudīt dažādus dzērienus dienas laikā. Ja, plānojot kruīzu, Jūs zināt, ka no rīta vēlētos kapučīno, pie pusdienām piedzersiet svaigi spiestu sulu, iedzersiet kokteili, zvilnot pie baseina, un vakarā vēlēsities nobaudīt dažas vīna glāzes, tad Jums visizdevīgāk būtu iegādāties dzērienu komplektu, nevis atsevišķi pirkt šos dzērienus uz kuģa.

Dzērienu komplektu pluss ir tā ērtā izmantošana. Jūs gandrīz jebkurā restorānā vai bārā varēsiet izvēlēties jebkādu dzērienu pēc sirds patikas. Turklāt dzērienu skaits ir neierobežots, kā arī nav nozīmes tā cenai, ja vien Jūs neizvēlēsities dzērienu, kas nav iekļauts Jūsu izvēlētajā dzērienu komplektā. Tādējādi dzērienu komplekts ļaus Jums izbaudīt dzērienu dažādību, kā arī atklāt jaunas garšas.

Kuģa kafejnīcās un restorānos pie maltītes piedāvā ūdeni, tēju vai kafiju un sulu. Ja Jūs vēlaties nobaudīt kādu dzērienu dienas laikā, piemēram, rīta kafiju vai glāzi vīna vakarā, tad šos dzērienus var atsevišķi iegādāties uz kuģa. Pirms dzērienu komplekta iegādes iesakām salīdzināt atsevišķu dzērienu un dzērienu komplektu cenas. Alkoholiskie kokteiļi maksā 8 – 12 €, glāze mājas vīna 6 – 8 €, bet ja Jūs vēlaties nobaudīt citus vīnus, tad tie maksās 8 – 12 €.

Dzērienu komplekti nebūs piemēroti tiem, kas vēlas vīnu pasūtīt pudelēs. Dažos dzērienu komplektos ir atlaides vīniem pudelēs, taču komplekta cenā nav iekļauti šādi vīni, kā arī dārgāki vīni, kuru cena pārsniedz noteikto cenas limitu.

Noderīga informācija:

 • Kruīzu kompānijas vienmēr piedāvā dažādus dzērienu komplektus – sākot ar lētākiem, kuros nav iekļauts alkohols, un beidzot ar dārgākiem, kuros viss ir iekļauts.
 • Lai izvairītos no neērtībām uz kuģa, pirms pasūtījuma veikšanas iepazīstieties ar dzērienu komplekta piedāvājumu un noskaidrojiet, kas ir iekļauts dzērienu komplekta cenā.
 • Kruīza pamatcenā var būt iekļauti daži alkoholiskie dzērieni, piemēram, glāze vīna pie vakariņās upju kruīzos vai plašāka alkoholisko dzērienu izvēle luksusa kategorijas kruīzos.
 • Atkarībā no kruīzu kompānijas, pasūtot dzērienu komplektu iepriekš, tiem tiek piemērota atlaide. Iegādājoties dzērienu komplektu uz kuģa, tas būs dārgāks.
 • Dzērienu komplektu uz kuģa var iegādāties pirmajās kruīza dienās visam ceļojuma periodam. Iegādājoties dzērienu komplektu, nauda par iepriekš iegādātajiem dzērieniem netiek atgriezta.
 • Kruīzu kompānijas var pieprasīt, lai personas, kas mitinās vienā kajītē, iegādājas vienādus dzērienu komplektus. Šāds pieprasījums tiek veikts tāpēc, lai personas, kas izmitinātas vienā kajītē, nevarētu apmainīties ar dažādu cenu kategoriju dzērieniem.
 • Dzērienu komplekts ir paredzēts tikai vienai personai, un bārmeņi sagatavo dzērienus pa vienam. Vairākus dzērienus vienlaicīgi pasūtīt nav iespējams.
 • Dzērienu komplekti ir izdevīgi tiem ceļotājiem, kuri dodas garākā kruīzā un daudz laika pavada uz kuģa klāja.
 • Katrai kruīzu kompānijai ir atšķirīgi ierobežojumi attiecībā par dzērieniem, kurus pasažieris var ņemt līdzi uz kuģa, taču pārsvārā uz kuģa ir aizliegts ienest citur iegādātus dzērienus. Dažkārt ir atļauts paņemt līdzi vienu vīna pudeli.
 • Restorānā pasūtītā vīna pudele nav obligāti jāizdzer tajā pašā vakarā. Pudeli var atstāt restorānā, un izdzert to nākamajā vakarā.
 • Ēdienkartē norādīto dzērienu cenā nav iekļauti nodokļi un obligātā apkalpošanas maksa, tāpēc pie dzērienu cenas jāpieskaita 15 – 18% no tā summas.
 • Dzērienu komplekts neattiecas uz minibāru un dzērieniem, kas tiek piegādāti uz kajīti.

Papildu informācija un rezervēšana

Lai rezervētu kruīzu vai saņemtu vairāk informācijas, zvaniet pa tālruni +371 67283300 vai sūtiet e-pastu uz [email protected]
info rk
   +371 67283300         [email protected]


cruise centre logo white

 
   +371 67283300

   [email protected]


cruise centre logo white