Bahamu salas

Bahamu salas

Bahamas ir paradīze Zemes virsū – saule, tirkīzzila jūra un par jūru noliekušās palmas, no kurām mitrajās smiltīs krīt nogatavojušies kokosrieksti.
 
Tūristu skatījumā Bahamas ir domāts labklājīgiem amerikāņiem, tādējādi tas ir visai dārgs galamērķis. Eiropiešiem vispiemērotākā sezona būs vien dažu mēnešu garumā no Ziemassvētkiem līdz pavasarim. Vasara Bahamu salās ir svelmīga, bet septembrī sākas plūdu un vētru sezona, kas var ilgt līdz pat novembra beigām.
 
Bahamu salu arhipelāgs sastāv aptuveni no 700 salām, bet apdzīvotas ir vien 30. Bahamu salas stiepjas no Floridai līdz pat Kubai.
 
Bahamas ir sadalītas divās daļās – Lielajā Bahamā jeb Paradīzes salā ir grezni kazino un ekskluzīvas viesnīcas, maksas pludmales, krāšņas ūdens strūklakas un ūdensparki. Tās Bahamu salas, kurās nav attīstīts tūrisms, paveras pavisam citāda aina. Bahamu salas ir populārs galamērķis turīgu eiropiešu vidū.
 
 Bahamu salu arhipelāga vidū atrodas Kokokejas sala – tās baltās, smilšainās pludmales un krāšņā daba padara to par piedzīvojumu brīnumzemi. Kokokejas sala ir privāta sala, kas pieder Royal Caribbean.Šajā tropiskajā salā ir atklāti jauni akvaparki, dabas takas un atpūtas vietas, kurās var relaksēties un nobaudīt kādu tropisku dzērienu.
 
Kruīzi piestāj arī citās ostu pilsētās, ne tikai privātajās salās. Kruīzu sezona uz Bahamu salām ilgst visu gadu. Parasti tie ir trīs līdz piecu dienu kruīzi, kas piestāj Naso, Frīportā, Kīvestā un/vai privātajās ostu pilsētās. Nedēļu garie kruīzi uzkavējas Bahamu salās. Šie kruīzi sākas no pilsētām ASV Austrumu krastā, piemēram, no Portkanaveralas, Fortloderdeilas, Maiami un Ņujorkas.

Papildu informācija un rezervēšana

Lai rezervētu kruīzu vai saņemtu vairāk informācijas, zvaniet pa tālruni +371 67283300 vai sūtiet e-pastu uz [email protected]
info rk
   +371 67283300         [email protected]


cruise centre logo white

 
   +371 67283300

   [email protected]


cruise centre logo white