reģioni

Kuru reģionu izvēlēties?

Ja Jūs nekad neesat bijis kruīzā, tad šis ceļojuma veids Jums, visticamāk, asociējas ar Karību jūru.

Pa Karību jūru tik tiešām kuģo visvairāk laineru, bet kruīzi šajā reģionā ir lētāki nekā citur. Salas Karību jūrās atrodas netālu cita no citas, tāpēc kruīza kuģis katru dienu piestāj dažādu salu ostās. Kruīzs pa Karību jūru ir lieliska iespēja iepazīties ar šāda veida ceļojumu, taču vienīgais šķērslis varētu būt ilgie un dārgie lidojumi uz turieni.

Ja Jūs nevēlaties pavadīt ilgu laiku ceļā uz kruīza sākuma vietu, tad apsveriet domu doties kruīzā pa Vidusjūru.

Vidusjūras kruīzi ir dārgāki nekā Karību jūras kruīzi, taču ostas pilsētās, kurās piestāj kruīza kuģis, ir plašākas iespējas izbaudīt kultūras pasākumus. Vidusjūras kruīzu sezona sākas vasarā un beidzas oktobrī, taču dažas kruīzu kompānijas piedāvā kruīzus pa Vidusjūru visa gada garumā.

Dienvidamerika un Aļaska – savdabīgi, taču saistoši kruīzu reģioni.

Ja plānojat doties uz Aļasku, Jums ir kārtīgi jāpārdomā lidojumu maršruts, taču ja Jūs vēlaties doties kruīzā pa Dienvidamerikas piekrasti, tad pievērsiet uzmanību vīzu prasībām, kas ir spēkā katrā valstī, kurā piestās Jūsu kruīza kuģis.

Kruīzs pa Panamas kanālu Jums sagādās jaunus iespaidus!

Jaunās paaudzes kruīzu laineri ir tik plati, ka tie nevar šķērsot kanālu, taču tam ir paredzēti nelieli kuģi, ar kuriem noteikti ir vērts pavizināties.

Arvien populārāki kļūst Tuvo Austrumu kruīzi, īpaši Dubaijas reģionā.

Dubaijas kruīzu sezona sākas novembrī un beidzas martā, tāpēc tā ir lieliska izvēle, ja Jums ir radusies vēlme ceļot ziemas laikā. Visas lielās kruīzu kompānijas piedāva kruīzus no Dubaijas, kas dodas uz citiem emirātiem un uz Omānu.

Āzijas, Jaunzēlandes un Austrālijas kruīzi piedāvā neaizmirstamus maršrutus.

Ir vērts doties šajos kruīzos, ja ir vēlme izbaudīt eksotisku ceļojumu. Diemžēl šie kruīzi maksā daudz dārgāk nekā Karību kruīzi.

Papildu informācija un rezervēšana

Lai rezervētu kruīzu vai saņemtu vairāk informācijas, zvaniet pa tālruni +371 67283300 vai sūtiet e-pastu uz [email protected]
info rk
   +371 67283300         [email protected]


cruise centre logo white

 
   +371 67283300

   [email protected]


cruise centre logo white