Privātās salas

Kruīzu kompāniju privātās salas

Privātie kruīzi ir populāri, jo pasažieriem šādos kruīzos ir iespēja gan aktīvi atpūsties, gan mierīgi pavadīt laiku. Karību un Bahamas salās ir iespējams nesteidzīgi gozēties pludmalē bez ostas pilsētiņu kņadas.
 
Kruīzu kompānijām piederošajās privātajās salās ir iespējams baudīt atpūtu pludmalē, nodarboties ar ūdens sporta veidiem vai laisties adrenalīna piepildītos piedzīvojumos. Uz salām Jums tiks nodrošināta ēdināšanas visas dienas garumā, kā arī būs spēkā iepriekš iegādātie dzērienu komplekti. Taču vairums aktīvās atpūtas piedāvājums ir pieejams par papildu maksu (ūdens sportu ekpiējuma noma, privāto atpūtas zonu, akvaparku, spa salonu un citu izklaides iespēju izmantošana). Lasiet vairāk, kādas iespējas kruīzu kompānijas piedāvā uz savām privātajām salām.
 
Labadī, Haiti
Labadī ir ideāla vieta atpūtai pludmalē – ainavā paveras smilšaini pakalni, palmu mestās ēnas un kristāldzidrs ūdens. Labadī osta atrodas Haiti ziemeļu daļā, un tas ir Royal Carribean privātais kūrorts, kurā ir piecas zonas: piedzīvojumu parks, ģimenes atpūtai paredzēta pludmale, ekskursijas gida pavadībā, pludmales namiņi un Labadī pilsētiņa. Pilsētas centrā Jūs varat apmeklēt tirgu un suvenīru veikaliņus un izbaudīt vietējo iedzīvotāju priekšnesumus un kultūru. Salā atrodas arī VIP pludmale, kuru var apmeklēt tikai noteiktu suite kajīšu pasažieri. Jūrā un uz sauszemes tiek piedāvāts plašs izklaižu klāsts. Kūrorts ir izvietots 100 hektāru lielajā pussalā, kurā var pastaigāties pa pludmali vai lietus mežu. Izbrauciet ar amerikāņu kalniņiem 200 m augstumā, lai izbaudītu skaitās ainavas. Uz salas ir pieejams plašs ūdens sportu klāsts: izbrauciet ar jahtu vai kajaku, snorkelējiet, makšķerējiet, dodieties ekskursijā ar laivu vai plunčājieties akvaparkā. Vairums no šīm aktivitātēm nav iekļautas kruīza pamatcenā, un tās ir jāiegādājas par papildu maksu, kā arī ekskursijas uz salas ir jāiegādājas atsevišķi.


Kokokeja, Bahamas
Bahamu salu arhipelāga vidū atrodas Kokokejas sala, kas pieder Royal Carribean. Tā ir smilšainām pludmalēm un daudzveidīgas dabas klāta piedzīvojumu brīnumzemē, kurā ir iespējams nodoties ūdens sportam, doties pārgājienā vai atpūsties pludmalē, baudot tropiskus dzērienus. Salīdzinājumā ar Labadī, Kokokeja ir vien kilometru gara saliņa. Jūs varat atpūsties vienā no trim pludmalēm vai pastaigāties pa kādu no kāpām. Netraucēti atpūšaties, dodoties pārgājienā, nirstot, snorkelējot vai plunčājoties akvaparkā. Kailanas akvaparks īpaši patiks mazajiem atpūtniekiem. Ūdens sportu ekipējuma noma, ieeja akvaparkā un ekskursijas jāiegādājas atsevišķi. Kokokejas sala atrodas seklos ūdeņos, tāpēc pasažieri no kruīza kuģa uz salu tiek nogādāti ar laivu. Nokļūšana Kokokejas salā ir laikietilpīga, taču tādējādi ir iespējams izvairīties no sliktiem laikapstākļiem. Kokokejas salā piestāj arī Royal Caribbean meitasuzņēmuma kruīzu kompānijas kuģi Celebrity Cruises.

 

Kestavejkeja, Bahamas
Disney Cruise Line kruīzu kompānijas privātajā salā nevienam bērnam nebūs garlaicīgi. Nokāpjot no kuģa, bērnus sagaidīs dažādi Disneja animācijas filmu varoņi, dzidra jūra un balti smilšainas pludmales. Kūrorts aizņem vienu desmito daļu no salas, tāpēc salā ir iespēja izbaudīt ne tikai atrakcijas, bet arī salas neskarto dabu. Jūs varat doties pārgājienā pa salu vai arī izbraukāt to ar velosipēdiem. Dienu var pavadīt, izbaudot dažādās ūdens atrakcijas vai dabu, kā arī Jūs varat nobaudīt gardu maltīti pirms atgriešanās uz kuģa. Salā ir trīs pludmales: ģimenes pludmale, kurā ir pieejamas dažādas atrakcijas; pludmale pusaudžiem un pludmale pieaugušajiem. Bērni var slidināties pa slidkalniņiem, plunčāties un rotaļāties ar Disneja animācijas filmu personāžiem. Vecāki var atpūsties pieaugušo pludmalē, kamēr viņu bērnus vecumā no 3 līdz 12 gadiem pieskatīs pieredzējuši profesionāļi. Pusaudži vecumā no 13 līdz 17 gadiem var atpūsties savā pludmalē, spēlējot volejbolu vai citas spēles, peldoties vai sauļojoties. Ūdens sportu cienītāji var snorkelēt, nirt, peldēt ar kajaku, nirt ar akvalangu vai pacelties gaisā ar izpletni, kas piestiprināts pie laivas. Nepieciešamo inventāru var iznomāt uz salas vai pievienoties tūristu grupai, kas dodas izpētīt zemūdens pasauli. Ja Jūs interesē kāda no šīm aktivitātēm, mēs iesakām laicīgi pieteikties uz to vai rezervēt kādu no ekskursijām.

 

Hāfmūnkeja, Bahama

Holland America Line privātā sala ir piemērota romantiskai atpūtai. Jūs varat pastaigāties pa trīs kilometrus garo pludmali, atpūsties pludmales namiņā vai izbaudīt masāžu palmu koku paēnā – izklausās vilinoši, vai ne? Ja tas šķiet nepietiekami, tad salā ir arī kapela – tajā var apprecēties vai arī atjaunot laulību zvērestu. Kūrorts aizņem vien nelielu teritoriju Halfmūnkejas salas rietumu daļā. Salā, kas ir zināma arī kā Sansalvadora, ir neskarta mežonīgā daba, kā arī šī sala ir migrējošo putnu mājvieta. Kūrortā ir akvaparks, trīs pludmales kafejnīcas, trīs ūdens sportu ekipējuma nomas centri, privātās pludmales (par papildu maksu), kapela un Bahamas kūrorts. Salā tiek piedāvāts plašs ekskursiju klāsts – dodieties izbraucienā ar velosipēdu, snorkelējiet, makšķerējiet vai izvēlieties citu aktīvās atpūtas veidu. Ekskursijas iepriekš var iegādāties pie Carnival Cruise Lines – šīs kompānijas kruīzu kuģi arī piestāj šajā salā.

Greitstirapkeja, Bahama
Norwegian Cruise Line bija pirmā kompānija, kas izlēma iegādāties privātu salu. Kūrortu uzbūvēja 1998. gadā, un tas tika renovēts 2012. gadā. Šo atpūtas vietu raksturo zvilnēšana pludmalē, fonā skanoši mūzikas ritmi un vilinoša bārbekjū smarža. Salas ziemeļu daļā ir galvenā pludmale, kurā atrodas zviļņi, šūpuļtīkli, ūdens sporta centri un bāri-restorāni. Citas pludmales ir klusākas un akmeņainākas, un tajās ir intīmāka gaisotne. Salā var peldēties, snorkelēt, izbraukt ar kajaku, spēlēt volejbolu, pastaigāties pa pludmali vai sauļoties. 2017. gada vasarā kūrorts tika uzlabots – tika atvērti vairāki restorāni un bāri, paplašināta izklaižu zona un atklāts 300 m gara gaisa trose adrenalīna tīkotājiem. Salā ir arī ekskluzīvs kūrorts, kurā ir privātas villas un spa saloni. Šī vieta bezmaksas ir pieejama tiem ceļotājiem, kas nakšņo Haven un Suite kategorijas namiņos, bet pārējiem apmeklētājiem ir jāmaksā par ieeju kūrortā. Vietu skaits ir ierobežots.

 

Princeskeja, Bahama
Princess Cruises privātais kūrorts atrodas uz Ilūteras salas, kurā atrodas arī ciemi un pilsētas. Salā dzīvo 10 000 pastāvīgu iedzīvotāju. Jūs varat ne tikai atpūsties kūrortā, bet arī doties ekskursijā pa zvejnieku ciematiem un izbaudīt vietējo dzīvi. Princeskejā ir vairākas pludmales, kurās var atpūsties vai nodoties ūdens priekiem. Jūs varat snorkelēt, nirt, braukt ar kajaku vai SUP dēli, taču šīs aktivitātes ir par maksu. Ģimenes ar bērniem var pavadīt laiku rotaļu laukumā vai atpūsties pie baseina. Izsalkumu pēc aktīvas dienas varat apmierināt, ieturoties ar gardu burgeru, hotdogu, salātiem vai svaigiem augļiem.

 

Hārvestkeja, Beliza

Norwegian Cruise Line piestāj Hārvestkejā, kas atrodas Belizas dienvidu daļā. Šeit tiek iegūti resursi un izmantots vietējais darbaspēks, lai uzlabotu Belizas ekonomiku. Hārvestkeja nav privāta sala, tajā piestāj arī citu kruīzu kompāniju kuģi. Sala sniedz iespēju izbaudīt rāmu atpūtu – Jūs varat zvilnēt pludmalē, peldēties baseinā, doties ekskursijās vai apbrīnot salas skaisto dabu. Jūs varat iznomāt kajaku vai motorlaivu un doties izbraucienā apkārt salai.

 

Emberkova, Dominikānas Republika
Dominikānas Republikas ziemeļos netālu no Puertoplatas atrodas Emberkovas kūrorts, kas tika atklāts 2015. gada rudenī. Carnival Corporationi piederošais kūrorts atšķirtas no privātajiem kūrortiem – sēžot bārā, Jūs varat vērot Puertoplatas rosīgo dzīvi, doties pārgājienā pa El Čoko nacionālo parku, apceļot Kajoarenas salu vai aplūkot delfīnus un haizivis. Ja nevēlaties ceļot vienatnē, tad Jums ir iespēja doties organizētās ekskursijās vai arī vienkārši atpūsties, sauļojoties pludmalē. Jums ir iespēja arī iznomāt ūdens sportu ekipējumu un nodoties aktīvās atpūtas priekiem. Emberkovā piestāj Carnival, Cunard, Costa, Holland America, Princess kruīzu kompāniju kuģi. Ostā vienlaikus var piestāt tikai divi kuģi, tāpēc nav jāraizējas par to, ka kūrortā drūzmēsies liels skaits cilvēku.

 

Motu Mahana, Franču Polinēzija
Luksusa kruīzu kompānija Paul Gaiguin piedāvā kruīzus uz Tahaa salu Franču Polinēzijā. Tā ir paradīze ar baltām smilšu pludmalēm, palmām un kristāldzidru okeānu. Salā var sauļoties, peldēties, snorkelēt, izbraukt ar kajaku vai baudīt kokteiļus bārā uz ūdens, kā arī Jums ir iespēja uzzināt kaut ko jaunu par vietējo virtuvi, kultūru un paražām, piemēram, kā tiek iegūts piens no kokosriekstiem.

Paul Gauguin Motu Mahana

 

Ocean Cay MSC Marina Reserve, Bahama
Gaidāms, ka MSC kruīzu kompānijai piederošais kūrorts tiks atklāts 2018. gada beigās. Attīstot ostu, liela uzmanība tiek pievērsta vietējās dabas saglabāšanai. Salā ir vairākas pludmales, iespēja doties ekskursijās vai nodoties ūdens sporta priekiem, kā arī Jūs varat apmeklēt Ocean Cay jahtklubu vai spa centru.

Ocean cay msc marine reserve

 

Papildu informācija un rezervēšana

Lai rezervētu kruīzu vai saņemtu vairāk informācijas, zvaniet pa tālruni +371 67283300 vai sūtiet e-pastu uz [email protected]
info rk
   +371 67283300         [email protected]


cruise centre logo white

 
   +371 67283300

   [email protected]


cruise centre logo white