Kruīzu piedāvājumi

Atēnas-Mikonosa. 35% - 23.06.

Eiropa, Vidusjūra
Grieķija
Standarta
Atēnas
1
7
no maija līdz augustam
atbilstoši pieejamībai
no 961 €
   Athens - Mykonos

Apceļojiet Grieķijas saliņas saulainam atvaļinājumam, burājot ar jahtu no Atēnām līdz Mikonosai. Jūs gaida relaksējoša atpūta snorkelējot un baudot skaistās ainavas, ik pa laikam pietauvojoties krastā, lai apskatītu jaukās pilsētiņas un vietējos tirdziņus, kā arī nobaudītu peldi karstajā avotā un lielisku maltīti tavernā.

Jūsu ceļojums sāksies Atēnās, kur iesakām ierasties iepriekšējā dienā, lai jūs paspētu apskatīt vēsturisko pilsētu. Jūras piedzīvojums sāksies ar nelietu instruktāžu un informāciju attiecībā uz ceļojumu pirms kāpjat uz klāja. Nākamās dienas jūs pavadīsiet apceļojot Ciklādes salas, piestājot krastā, lai apmeklētu tirgus un iepirktos, apskatītu tempļus un baznīcas, kā arī atpūstos pludmalē. Ciklādes salas kopumā veido 39 salas, no kurām 24 ir apdzīvotas. Ņemot vērā laika apstākļus, jahtas iespējamie pieturas punkti ietver Grieķijas salas Syros, Hydra, Aegina, Kea, Kythnos un Mikonos.

Atēnas ir Grieķijas galvaspilsēta un Olimpisko spēļu dzimšanas vieta. Tajā ir apskatāmi seni pieminekļi, kas atgādina par rietumu civilizācijas attīstības pirmsākumiem. Daži no ievērojamākajiem apskates objektiem šeit ir Akropole, Plateia Syntagmatos (Konstitūcijas laukums) un daudzie tempļi, kas nepārprotami liks sajust vēstures elpu un varenību.

Syros salā ir apskatāmi interesanti arhitektūras pieminekļi, pilsētas laukums Plateia Miaouli un tirgi. Šeit jūs varēsiet iepazīt grieķu kultūru, nobaudīt vietējo virtuvi, atpūtu pludmalē un niršanu ar akvalangu.

Hydra ir sala un pilsēta ar klinšainiem krastiem un skaistu dabisko ostu. Šajā pilsētā, līdzīgi kā daudzās citās Grieķijas salu pilsētās, motorizētais transports nav atļauts, izņemot dažus municipālos transportlīdzekļus, kā arī šeit ir maz caurbraucamu ielu. Atpūtieties pludmalē, apmeklējiet Vēsturisko Arhīvu muzeju un katedrāli, vai vienkārši iepazīstiet pilsētu un nobaudiet vietējo virtuvi.

Aegina sala kādreiz bija punkts, kas kalpoja par tirdzniecības partneri starp Ēģipti un seno civilizāciju Phoenicia, bet mūsdienās ir ievērojams pistāciju audzēšanas reģions. Šīs salas vēstures liecības aizved pat līdz Akmens laikmetam. Šeit jūs varat apskatīt, piemēram, Paleochora veco pilsētu, Aphaia templi, klosterus, kā arī iepirkties un atpūsties pludmalē.

Kea ir vistālākā sala uz ziemeļiem no Ciklādes salu grupas un ir mazāk apmeklēta, taču ne mazāk interesanta kā citas salas. Tajā redzēsiet bagātīgas olīvkoku birzis un augļu koku dārzus, varēsiet apskatīt slaveno Akmens lauvu, viduslaiku pili vai arī apciemot rotkaļu ģimeni, bet dienas beigās iegriezīsieties vietējā tavernā, kur galdā celtie ēdieni jums neliks vilties.

Kythnos sala aicina ar skaistu piekrasti. Vieni no interesantākajiem apskates objektiem šeit ir vecas dzelzs ieguves raktuves, karstie avoti un Driopida tradicionālais ciematiņš. Tāpat iesakām apmeklēt Bizantiešu muzeju, Katafiki alas, kas atrodas pavisam netālu, kā arī baznīcas un citus arheoloģiskos objektus.

Mikonos ir viena no populārākajām salām Grieķijā ar bagātu vēsturi un plašām izklaides iespējām. Šeit jūs apmeklēsiet dzirnavas un varēsiet nobaudīt kokteili uz terases ar skatu uz Mazo Venēciju. Viena no nepārprotami skaistākajām vietām un Grieķijas salu baznīcām ir Panagia Paraportiani. Tā ir celta laika posmā no 14. līdz 17. gadsimtam, un, sekojot dažādu laikmetu arhitektūras tendencēm, ieguvusi unikālu formu. To veido piecas kopā savienotas baznīcas, kurām pa virsu ir uzcelta vēl viena. Jūs neatstās vienaldzīgus arī baznīcas atrašanās vieta ar krāšņu skatu uz Vidusjūru. Tāpat šeit jūs gaida arī pludmales un aizraujošā nakts dzīve, kas iemantojusi ļoti labu slavu.

icon
gvam
Cenā iekļauts
 • 7 naktis uz jahtas (15 m), divvietīgā kajītē
 • uzkodas, ierodoties pirmajā dienā uz klāja (aptuveni EUR 50 vērtībā)
 • aprīkojums snorkelēšanai
 • angliski runājoša grupas vadītāja un vietējā gida pakalpojumi
 • izstrādāts maršruts

Piedāvājuma maršruts un iekļautais klāsts var nedaudz atšķirties. Jautājiet Estravel Latvia ceļojumu konsultantam.

Noteikumi
 • cena norādīta 1 personai un ir spēkā neatkarīgi no personu skaita
 • ceļošanas periods: atbilstoši plānoto ekskursiju grafikam
 • pārdošana: atbilstoši pieejamībai
 • 100% ceļojuma garantija un mūža depozīta Lifetime deposits™ garantija - ja neatkarīgi no iemesla jūsu ceļojums tiks atcelts vai pārcelts, par ceļojumu iemaksātais depozīts tiks saglabāts līdz brīdim, kamēr būsiet gatavs doties; jūs to varat izmantot paši vai, piemēram, nodot kādam draugam vai radiniekam
 • tūre tiek plānota un atbilst aktuālajām drošības prasībām
 • dalībai nepieciešams sadarbspējīgs QR sertifikāts
 • papildu aktuālo informāciju, tai skaitā saistībā ar COVID-19 un ieceļošanas/izceļošanas kārtību, jautājiet Estravel Latvia ceļojumu konsultantam
Papildu izdevumi
 • aviobiļetes uz ceļojuma sākuma vietu un atpakaļ
 • papildu izvēlētās ekskursijas
 • neiekļautās ēdienreizes 
 • vīza, ja tāda nepieciešama
 • ceļojumu apdrošināšana
Noderīga informācija

NB! Ceļojuma maršruts un plānojums var mazliet mainīties atkarībā no laika apstākļiem.

NB! Ierodoties viesnīcā, lūdzu, painteresējieties recepcijā par grupas informatīvās sapulces laiku.

 

 

 

 

 

Invalid Input
Norādiet vēlamo izbraukšanas datumu!
Invalid Input
Norādiet ceļotāju skaitu!
Invalid Input
Invalid Input
Lūdzu ievadiet ziņas saturu!

Kontaktinformācija

Ievadiet Jūsu vārdu un uzvārdu!
Lūdzu ievadiet e-pastu!
Invalid Input
Invalid Input

961
no
37.983917
23.729359899999963

Papildu informācija un rezervēšana

Lai rezervētu kruīzu vai saņemtu vairāk informācijas, zvaniet pa tālruni +371 67283300 vai sūtiet e-pastu uz [email protected]
info rk
   +371 67283300         [email protected]


cruise centre logo white

 
   +371 67283300

   [email protected]


cruise centre logo white